Opinie kancelaria meditor

Opinie o kancelarii odszkodowawczej Meditor

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Opinie kancelaria meditor

Postprzez jadz77 » N gru 09, 2018 8:33 pm

witam,
czy ktoś korzystał z usług tej kancelarii ? jakie wrażenia?
jadz77
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lis 29, 2018 10:08 am

Re: Opinie kancelaria meditor

Postprzez marcin33 » N gru 09, 2018 8:34 pm

Witam, wiem, że prowadzą dużo dużych spraw. MOjej kuzynce prowadzili sprawę po śmierci jej mamy i prowadzili w ramach postępowania również postępowanie karne aby skazać sprawcę. Kuzynka była zadowolona z kwota uzyskanych od Hestii za śmierć mamy. Generalnie to są prawnicy. Odszkodowanie dostała w kilku częściach.
marcin33
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr lis 28, 2018 10:23 pm

Re: Opinie kancelaria meditor

Postprzez beataw » Śr sty 16, 2019 8:42 pm

Ja miałam uraz kręgosłupa szyjnego, leczenie 3 miesiące i bóle. Jestem z lubelszczyzny. Na początku zgosiłam się do zakładu i dostałam odmowę bo uszkodzenia pojazdu byly za małe i pdobno nic mi nie mogło się stać. Dostałam namiar na kancelarię meditor i wysłałam dokumentację i umowę. Czekałam chyba 3 miesiące więc długo ostatecznie stanęło na ugodzie 6000 zl. Zapłaciłam prowizje 20%. Podobno sprawy sadowej nie opłacało sie prowadzic. Genralnie trwało długo i dość drogo ale jestem zadowolona bo nic nie chcieli mi wypłacić na począku. :D
beataw
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 16, 2019 8:33 pm


Powrót do Opinie Meditor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron