Śmierć w wyniku błedu lekarskiego

Odszkodowania w przypadkach gdy lekarze / opieka medyczna postąpiła sprzecznie z powszechnie uznanymi zasadami wiedzy medycznej.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Śmierć w wyniku błedu lekarskiego

Postprzez Wojtek3 » Cz mar 29, 2012 9:16 am

Witam.Uważam że moja mama zmarła z powodu błędu lekarskiego. Była 2 lata leczona na gruźlicę a miała raka płuc. Jak w końcu rozpoznali to nie chcieli leczyć bo był zbyt zaawansowany. Mimo chemii mamy nie udało się uratować. Czy podjęlibyście się tej sprawy i jakie dokumenty są potrzebne?
Wojtek3
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 29, 2012 8:58 am

konieczna sekcja zwłok

Postprzez ekspert_forum » So lis 17, 2018 8:58 am

Sprawa dla mnie trudna. Najpierw trzeba by było wykazać, że diagnoza była na pewno wadliwa (nie było np. współistnienia gruźlicy i nowotworu) i dało się ten nowotwór wcześniej zdiagnozować i podjąć leczenie. Chciałem tylko wszystkim zwrócić uwagę, że aby cokolwiek udowodnić z reguły konieczna będzie sekcja zwłok. Jej zanichanie nie pozwoli na dokładne określenie przyczyny śmierci i stanu zdrowia (istniejących schorzeń) osoby zmarłej w momencie śmierci.
ekspert_forum
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lis 14, 2018 8:48 pm


Powrót do Odszkodowania za błędy medyczne, błędy lekarzy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron