od kogo odszkodowanie

Postępowania przeciwko pracodawcom jak i postępowanie przed ZUS-em. Świadczenia cywilnoprawne od pracodawcy, zadośćuczynienie, renta.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

od kogo odszkodowanie

Postprzez mały » Pn kwi 02, 2012 9:48 am

pracuje na myjni, klijentka zle ustawila auto to ja poprosilem zeby przestawila. no i ona zamiast do tylu to pojehala do przodu i mnie wgnitla w sciane. mialem stluczenie nogi powarzne i sie nie moglem ruszac wiec mnie wzieli do szpitala. moje pytanie jest taki od kogo mam miec odszkodowanie? od niej czy z pracy?
mały
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 9:40 am

Re: od kogo odszkodowanie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pn kwi 02, 2012 1:24 pm

Witam,

Może Pan się starać o odszkodowanie z OC sprawcy oraz jednorazowe świadczenie ZUS za wypadek przy pracy.

Czy na miejsce wypadku była wzywana policja, bądź spisane oświadczenie sprawcy?

W razie pytań proszę o kontakt pod niżej wskazanym numerem telefonu:

tel. (71) 735 93 24,

Pozdrawiam,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: od kogo odszkodowanie

Postprzez ekspert_forum » So lis 17, 2018 12:43 am

na pewno przysługuje odszkodowanie z oc sprawcy tj. kierującej pojazdem będą to świadczenia: zadośćuczynienie za doznanny ból i cierpienie, odszkodowanie za poniesione koszty leczenia, ew. renta z tytułu niezdolności do pracy, zwiększonych ptrzeb etc.
ekspert_forum
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lis 14, 2018 8:48 pm


Powrót do Wypadki w pracy, odszkodowania z ZUS, choroba zawodowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron