poślizgnięcie

Odszkodowania za uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia naprawienie szkody obejmuje wszelkie wynikłe z tego powodu koszty - koszty leczenia, utrata możliwości zarobkowania itp.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

poślizgnięcie

Postprzez wone » Śr cze 09, 2010 5:12 pm

poslizg na drodze uraz lewy staw z oderwanym fragmentem kostnym stabilizacja go srubom mam ub grupowe compensa. mam pytanie jesli wasza firma zajmiesię sprawą to po odliczeniu waszych kosztow na ile mogę liczyc dzieki
wone
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 08, 2010 4:06 pm

Re: poślizgnięcie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Śr sty 19, 2011 10:08 am

Jeśli chodzi o odszkodowanie z Pana ubezpieczenia grupowego, to jego wysokość zależy od wysokości sumy ubezpieczenia oraz orzeczenia lekarskiego wykonanego w toku likwidacji szkody przez zakład ubezpieczeń wskazującego poziom procentowego uszczerbku na zdrowiu. Natomiast przy poślizgnięciu na chodniku, w zależności od przyczyn tego poślizgnięcia, można w określonych okolicznościach dochodzić również odszkodowania od zarządcy terenu, na którym doszło do takiego zdarzenia. Jeśli miało to miejsce np. na chodniku oblodzonym, nieodśnieżonym i nie posypanym piaskiem w celu jego zabezpieczenia, to można się starać o w/w odszkodowanie.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody osobowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron