co wybrac??

Odszkodowania za uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia naprawienie szkody obejmuje wszelkie wynikłe z tego powodu koszty - koszty leczenia, utrata możliwości zarobkowania itp.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

co wybrac??

Postprzez misza » Wt maja 24, 2011 4:05 pm

27 września 2008 roku w godzinach popołudniowych miałam stłuczkę, samochód, który jechał za samochodem, który prowadziłam najechał na mój, w trakcie gdy hamowałam. W wyniku kolizji doznałam skręcenia kręgosłupa szyjnego, skręcenia mięśnia m.s.o. Po kolizji dokuczał mi dosyć ostry ból karku, leczony przez chirurga lekami przeciwbólowymi oraz specjalną poduszką. Do tej pory odczuwam dolegliwości np w trakcie dłuższego prowadzenia samochodu.
O odszkodowanie mogę się ubiegać do 3 źródeł: z polisy NNW zakupionej na uczelni, polisy NNW samochodu, którym jechałam oraz OC sprawcy. Chciałabym zapytać, czy w związku z tym, że chcę się ubiegać o odszkodowanie z 3 źródeł, muszę posiadać 3 zaświadczenia o zakończeniu leczenia, czy wystarczy jedno?
Dziękuję za odpowiedź.
misza
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 10:29 am

Powrót do Odszkodowania i szkody osobowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron