wypadek w szkole - petarda

Odszkodowania za uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia naprawienie szkody obejmuje wszelkie wynikłe z tego powodu koszty - koszty leczenia, utrata możliwości zarobkowania itp.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

wypadek w szkole - petarda

Postprzez matrix » Cz cze 18, 2009 11:24 pm

Mój syn zostal ogłuszony petardą która wybuchła tuż obok prawego ucha . Stracił słuch w 100% jaka jest możliwośc uzyskania odszkodowania za ten incydent i w jakiej kwocie ?

Nie ma winnego zdarzeniu ponieważ uciekł a zdarzyło sie to na terenie szkoły do której uczęszczał...
Aha zadośćuczynienie od szkoły wynosiło 500zł
Czy to nie jest zdecydowanie za mało za taką strate ?
matrix
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 10:10 pm

Re: wypadek w szkole - petarda

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Wt mar 29, 2011 8:41 am

Proszę o informację czy wypłacone przez szkołę kwota została wypłacona tytułem zadośćuczynienia czy może z innego tytułu? Jeśli wypłata była zrealizowana tytułem zadośćuczynienia, to szkoła uznała swoją odpowiedzialność za szkodę co do zasady i można podjąć próbę uzyskanie wyższych kwot odszkodowawczych. ponieważ całkowita utrata słuchu w prawym uchu jest bardzo istotną i dolegliwą szkodą.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody osobowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron