Odszkodowanie za męża

Sprawy związane ze smiercią bliskiej osoby. Śmierć współmałżonka (męża, żony), ojca, matki, syna, córki i innych członków rodziny.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Odszkodowanie za męża

Postprzez Wanda54 » Cz mar 29, 2012 9:06 am

Mój mąż miał 6 lat temu wypadek w pracy, w wyniku którego został sparaliżowany. Był potem na rencie i wtedy dostał odszkodowanie. Mąż zmarł rok temu. Za życia nie chciał dodatkowego odszkodawania-czy ja mogę po jego śmierci takowe uzyskać? Nasze życie było po wypadku bardzo trudne.
Wanda54
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 29, 2012 9:01 am

Re: Odszkodowanie za męża

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Cz kwi 19, 2012 12:28 pm

Szanowna Pani,

Może się Pani starać o odszkodowanie, jeżeli nie była wcześniej podpisana przez Państwa ugoda. W toku postępowania cywilnego na roszczącym spoczywa obowiązek dowodowy, więc będzie Pani musiała udowodnić związek przyczynowy śmierci z wypadkiem przy pracy, który miał miejsce 6 lat temu, co może być ciężkie.


W razie uzyskanie dokładniejszych informacji, toku prowadzenia ewentualnej sprawy, proszę o kontakt pod niżej wskazanym numerem telefonu:

tel. (71) 735 93 24

Z poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: Odszkodowanie za męża

Postprzez ekspert_forum » So lis 17, 2018 12:33 am

Zadośćuczynienie za śmierć oraz stosowne odszkodowanie za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej będą przysługiać jeżeli będzie związek przyczynowy pomiędzy śmiercią Pani męża a wypadkiem - to wymaga udowodnienia, często koniecnz ajest sekcja zwłoek aby udowodnić dokłądną przyczynę śmierci.
ekspert_forum
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lis 14, 2018 8:48 pm


Powrót do Odszkodowania za śmierć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron