potrącenie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

potrącenie

Postprzez zibi » Śr cze 09, 2010 5:20 pm

Szedłem chodnikiem. Pojazd wypadł z drogi i \"przeleciał bokiem\" przez chodnik uderzając mnie swoim tyłem w tył ciała. Doznałem obrażeń: Uraz głowy ze złamaniem blaszki zewnętrznej kości ciemieniowej lewej i krwiakiem przymózgowym prawej półkuli mózgu. Rana tłuczona lewej okolicy ciemieniowej. Złamanie przedniej części łuski kości skroniowej prawej. Uraz klatki piersiowej Złamanie wieloodłamowe obojczyka lewego. Złamania wyrostków poprzecznych kręgów L2 i L3 kręgosłupa. Krwiak podtorebkowy nerki lewej.Co mi sie należy??
zibi
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 08, 2010 4:10 pm

Re: potrącenie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pn sty 17, 2011 10:00 am

Może Pan dochodzić z OC sprawcy wypadku zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, refundacji poniesionych kosztów leczenia i rekompensaty utraconych dochodów. Ważne jest więc by zbierać całą i kompletną dokumentację związaną ze szkodą i doznanymi urazami.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości