wypadek na drodze

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

wypadek na drodze

Postprzez beata » Śr cze 09, 2010 5:14 pm

Jechałem drogą z pierwszenstwem przejazdu która odchodziła 90 stopni w prawo ja z niej zjezdzałem na wprost w drogę podporządkowaną z tej że drogi wyjechał samochód który chciał sie właczyć do ruchu skręcając 90 stopni w lewo gdy zobaczył że jade na wprost zatrzymał sie i zablokował w ten sposób mój pas po tym zdarzeniu doznałem skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa zalecane leczenie: kołnierz miekki Schanza zw. lek. 10 dni, co mi sie należy??
beata
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 08, 2010 4:08 pm

Re: wypadek na drodze

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pn sty 17, 2011 9:57 am

Należy się Panu zadośćuczynienie za krzywdę jaką Pan doznał wskutek wypadku, a także refundacja poniesionych kosztów leczenia na podstawie oryginałów dokumentów płatniczych oraz rekompensata utraconych z powodu pozostawania w stanie niezdolności do pracy dochodów, jeśli taka okoliczność miała miejsce.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron