Wypadek *odszkodowanie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Wypadek *odszkodowanie

Postprzez bossman21 » Wt wrz 25, 2012 5:00 pm

Chciał bym się dowiedzieć czy mam jakies szanse na odszkodowanie.

Zdarzenie wygląda następująco jechałem z góry wyjechałem za zakrętu zobaczyłem autobus na swoim pasie po czym automatycznie nacisnełem hamulec zaczeło rzucać mi tyłem samochodu gdy zobaczyłem że autobus uciekł na swój pas puściłem hamulec rzuciło mi tyłem samochodu w prawo(w moje pobocze)wiec z kontrowałem kierownicą w prawo by wyprowadzic auto i chociaz otrzec sie o autobus lecz doszło do czołowego zderzenia z autobusem na jego pasie.kierowca autobusu zeznał ze zjechałem na jego pas i uderzyłem czołowo.Chcą mi teraz wsadzić moją winne czy mogę liczyć na chociaż współwine. Nikt inny nie zostal poszkodowanyw wypadku jak rownierz tylko moje auto zostalo skasowane i troche tylko autobus.
Mam złamanie trzonu kosci udowej, otwarta rana kolana uraz miesnia i sciegna prostownika innego palca na poziomie nadgarstka i reki, otwarta rana okolic głowy czeka mnie 3 miesiące w gipsie i 18 miesiecy w ortezie i 2 lata rehabilitacji potrzebuje na to pieniędzy.

Czy mogę liczyć na coś czy lepiej dać sobie spokouj odrazu , bo na ciągnięcie spraw po sądach również nie mam pieniędzy.
Obrazek
bossman21
 
Posty: 1
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 9:09 am

Re: Wypadek *odszkodowanie

Postprzez szkody.info » Wt wrz 25, 2012 7:38 pm

tak jak już Panu pisałem:

pierwsze pytanie to czy była policja tam powinny być informacje odnośnie drogi hamowania itd. Pana sprawa to szkoda bezkontaktowa czyli teoretycznie by było lepiej gdyby Pan nic nie zrobił (nie hamował). Różne bywają wypadki może Pan być sprawcą szkody, a może Pan uzyskać odszkodowanie na zasadzie winy. Temat jest jak rzeka. Zapraszam na mail doinformuję co trzeba by było zrobić:

meditor@meditor.net.pl

proszę również poczytać http://www.meditor.net.pl - częściowo powinien pan uzyskać odpowiedź na swoje pytanie.

Ewentualnie można zadawać pytania na http://meditor-odszkodowania.pl
pozdrawiam
www.szkody.info
szkody.info
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt sie 10, 2012 10:06 pm

Re: Wypadek *odszkodowanie

Postprzez ekspert_forum » Pn gru 17, 2018 9:57 pm

Pierwszym krokiem będzie pilnowanie postępowania przygotowwczego i karnego począwszy od szkicu wypadku, protokołu z miejsca oględzin, opinii begłego zeznań świadków. Czy jechał Pan sam, ma Pan jakieś dowody co do przebiegu wypadku? Jak stały pojazdy po zderzeniu?
ekspert_forum
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lis 14, 2018 8:48 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron