Odszkodowanie za wypadek w autobusie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Odszkodowanie za wypadek w autobusie

Postprzez lidka » So gru 04, 2010 3:39 pm

Chciałabym uzyskać informację dot. wyceny szkody.

Brałam udział w wypadku komunikacyjnym: autobus, którym jechałam uderzył w budynek w wyniku czego doznałam urazu szyi. Będąc w szoku opuściłam miejsce wypadku, jednak po upływie ok godziny dolegliwości powstałe po uderzeniu nasiliły się.Zgłosiłam się więc do szpitala i przebywałam tam do 16.02 na oddziale otolaryngologicznym z rozpoznaniem: stan po urazie szyi, duszność, trudności z połykaniem. Po wyjściu ze szpitala przez 3 tygodnie musiałam nosić kołnierz ortopedyczny. Autobus należał do przewoźnika- Warszawskie Linie Autobusowe.

Z góry dziękuje za udzielenie informacji.
lidka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So gru 04, 2010 3:38 pm

Re: Odszkodowanie za wypadek w autobusie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pn sty 17, 2011 9:17 am

Ma Pani prawo dochodzić odszkodowania z polisy OC pojazdu/autobusu, którym Pani jechała. Oczywiście pod warunkiem, iż kierowca tego pojazdu był sprawcą wypadku.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron