Odszkodownie od warsztatu

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Odszkodownie od warsztatu

Postprzez audiak » So gru 04, 2010 3:36 pm

Witam, warsztat w którym zmieniałem koła założył mi śruby (pasujące do kół zimowych czyli mniejsze) na koła letnie. Pozwolił mi wyjechać z warsztatu i dojechac do domu (zaufałem tym ludziom bo nie znam się na tym). Po przejechaniu ok 1km odpadły 2 koła (wysuneły sie ze śrub) uszkadzająć 2 nadkola z czego z prawej strony do wymiany jest cała blacha i dodatkowo przedni błotnik jest porysowany i lekko odgięty. Zajscie zostało zgłoszone na policje a warsztat nie posiada ubezpieczenia.

Samochód to Audi A4 z 2002r. Zostały równiez zrobione zdjecia telefonem. Prosiłbym o częściową wycene zdarzenia. Tarcze i podwozie jest chyba całe, dolny róg lewego nadkola tez jest zagięty. Jeśli można się zapytać, ile ewentualnie kosztują usługi państwa w takim przypadku. Właściciel warsztatu został powiadomiony i będzie chciał czesciowo pokryć koszty co do końca mnie nie satysfakcjonuje. Pozdrawiam
audiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): So gru 04, 2010 3:34 pm

Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron