Potrącenie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Potrącenie

Postprzez weronika » So mar 31, 2012 6:24 pm

6 lat temu zostalam potrącona na pasach. Dostałam wtedy odszkodowanie, ale musiała być sprawa w sądzie. Teraz mam problemy z kregosłupem i lekarz mówi że to może być po tamtym wypadku. Czy jest szansa na uzyskanie jeszcze wyższego odszkodowania po takim czasie?
weronika
 
Posty: 1
Dołączył(a): So mar 31, 2012 5:36 pm

Re: Potrącenie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pt kwi 13, 2012 12:03 pm

Szanowna Pani,

Sprawa odzyskania odszkodowania po 6-ciu latach będzie bardzo trudna, gdyż ciężko będzie udowodnić związek przyczynowy po tak długim czasie.

Z Poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: Potrącenie

Postprzez Centrum Polska » Pn kwi 16, 2012 8:39 am

Witam, proszę rozjaśnić na czym te prblemy z kręgosłupem polegają oraz jakie obrażenia Pani poniosła na skutek wcześniejszego zdarzenia..
Centrum Polska
 
Posty: 1
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 6:43 pm

Re: Potrącenie

Postprzez em_ka » Pn cze 25, 2012 9:59 pm

Witam

Pani Weroniki, widzę możliwość uzyskania zadośćuczynienia dla Pani pomimo tak długiego okresu.
Musielibyśmy wykazać iż utrzymujący się ból jest ściśle związany z wypadkiem,czyli od momentu wypadku do dnia dzisiejszego leczy się Pani na to samo schorzenie.
No i co najważniejsze, czy podpisana została ugoda z TU. Bo jeśli tak to kreśli szansę na zadośćuczynienie.
W razie pytań, proszę o kontakt.

Pozdrawiam.
MK-FINANSE
em_ka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 9:46 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron