Zanizone odszkodowanie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Zanizone odszkodowanie

Postprzez Pafcio » Śr mar 28, 2012 8:36 am

Ubezpieczyiel bardzo zanizył wartosc odszkodowania z mini casco. Cale auto mam porysowane, poniszczone, polisa na 11tys, a oni mi daja 2,5tys! Jak ja mam to naprawic. Biezecie takie sprawy?
Pafcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:24 pm

Re: Zanizone odszkodowanie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pt kwi 13, 2012 12:34 pm

Szanowny Panie,

W takich przypadkach, gdy wartość pojazdu została zaniżona podczas wykonywanych oględzin przez rzeczoznawcę Ubezpieczyciela, można powołać niezależnego rzeczoznawcę ( jest to koszt ponad 100 zł ). Następnie na podstawie jego oględzin złożyć odwołanie do Ubezpieczyciela.

Muszę dodać, iż nie ma pewności, iż taka wycena będzie jednoznacznie stwierdzała zaniżenie wartości pojazdu przez Ubezpieczyciela, jak także, że Ubezpieczyciel zmieni stanowisko.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod niżej wskazanym numerem telefonu:

tel. (71) 735 93 24

Z poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: Zanizone odszkodowanie

Postprzez takecare » Śr sty 02, 2019 12:15 pm

proszę podesłać do bezpłatnej analizy
takecare
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt gru 21, 2018 7:49 am
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

cron