Wypadek

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Wypadek

Postprzez WalczakR » Pt mar 16, 2012 6:14 pm

Było ciemno gdy jechałem na rowerze i zobaczyłem samochód,który jechał wprost na mnie. Pomyślałem że kierowca może mnie nie zauważyć i chciałem wjechać na chodnik, ale zahaczyłem o kraweznik i się przewróciłem na twarz. Auto pojechało dalej a mnie wzieli do szpitala. Na szczescie nic powaznego sie nie stało, tylko rany powierzchowne.Czy mogę dostać jakieś odszkodowanie, sam nie mam żadnego ubezpieczenia?
WalczakR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 15, 2012 11:28 pm

Re: Wypadek

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pt kwi 13, 2012 3:38 pm

Szanowny Panie,

Jeżeli nie ma osoby odpowiedzialnej i nie posiada Pan polisy NNW to niestety ciężko będzie uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie. Ewentualnie mógłby się Pan starać, gdyby w miejscu wypadku, były jakieś ubytki w nawierzchni i posiadałbym Pan jakąś dokumentację ( zdjęcia , Notatkę Urzędową Organu upoważnionego ), bądź świadków, uzyskać odszkodowanie od podmiotu odpowiedzialnego za Utrzymanie Drogi. Jeżeli znajdą się świadkowie potwierdający nieprawidłową jazdę samochodu to ew. odszkodowania z oc sprawcy.

Z poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: Wypadek

Postprzez em_ka » Pn cze 25, 2012 9:46 pm

Witam

W takich okolicznościach mam nadzieję że została poinformowana policja, w przeciwnym razie nie ma możliwości ubiegania się zadośćuczynienia.
W szczególnych przypadkach można skorzystać z UFG ale do tego typu roszczenia potrzebna jest dokumentacja medyczna i notatka policyjna.

Pozdrawiam.
MK-FINANSE
em_ka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 9:46 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron