wypadek sprzed 8 lat i większe odszkodowanie

Odszkodowania i szkody, które wystąpiły z udziałem pojazdów, pieszych, pasażerów, kierowców rozpatrywane z tytułu ubezpieczenia OC, AC, NNW.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

wypadek sprzed 8 lat i większe odszkodowanie

Postprzez matrix » Śr cze 17, 2009 8:58 pm

Witam, Mialam wypadek tzn.potracil mnie samochod na pasach dla pieszych,doznalam zlamania nogi. Odbyla sie sprawa w sadzie, zostali powolani swiadkowie, przyznano mi odszkodowanie jakies 2500. Moje pytanie brzmi czy mogę się starać o wiekszą kwotę biorac pod uwage to, że wypadek i sprawa mialy miejsce ok. 8 lat temu ?
matrix
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 10:10 pm

Re: wypadek sprzed 8 lat i większe odszkodowanie

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pn sty 17, 2011 9:55 am

Skoro zostało Pani przyznane odszkodowanie przez sąd, to miałaby Pani możliwość dalszego ubiegania się o wyższe odszkodowanie, tylko jeśli w wyroku została zastrzeżona odpowiedzialność pozwanego na przyszłość. Jeśli takie zastrzeżenie było w wyroku, to ważne jest czy wypadek był skutkiem przestępstwa popełnionego przez jego sprawcę. Jeśli tak - to okres przedawnienia wynosi 20 lat, jeśli nie - to sprawa już jest przedawniona i nie będzie Pani mogła uzyskać dalszych świadczeń.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody komunikacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości

cron