Auto zniszczone przez gołębie.

Odszkodowania i sprawy związane z nieruchomościami, mieszkaniami innymi składnikami majątków. Tu rozpatrujemy takie przypadki jak kradzieże, włamania, zalanie mieszkania.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Auto zniszczone przez gołębie.

Postprzez Lilka » Pn kwi 02, 2012 9:33 am

Czy mogę się ubiegac o odszkodowanie od sąsiadki za zniszczoną przez gołębie karoserię mojego auta? Mam świadków, którzy widzieli jak wyrzuciła z okna chleb dla ptaków prosto na moje zaparkowane auto-mamy parking pod oknami. Zleciały się gołębie i porysowały mi (i nie tylko) dach i maskę. Praktycznie auto jest do lakierowania. Czy mozna coś z tym zrobić?
Lilka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So mar 31, 2012 5:40 pm

Re: Auto zniszczone przez gołębie.

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Pt kwi 13, 2012 12:51 pm

Szanowna Pani,

Oczywiście można ubiegać o odszkodowanie, lecz udowodnienie odpowiedzialności w takim przypadku będzie bardzo trudne. Na gruncie postępowania cywilnego, na roszczącym spoczywa obowiązek udowodnienia sprawcy winy. Jeżeli będzie Pani posiadała wystarczająco dobre dowody na winę odpowiedzialnej ( w tym wypadku sąsiadki ) to oczywiście można starać się o odszkodowanie.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod niżej wskazanym numerem telefonu:

tel. (71) 735 93 24

Z poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody majątkowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron