Zwrot za płytki

Odszkodowania i sprawy związane z nieruchomościami, mieszkaniami innymi składnikami majątków. Tu rozpatrujemy takie przypadki jak kradzieże, włamania, zalanie mieszkania.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Zwrot za płytki

Postprzez BozenaW » Wt mar 27, 2012 9:01 pm

W moim bloku spółdzielnia wymieniała pion wodny. Robotnicy skuli mi płytki w łazience z kawałka ściany(ok. 1,3m2) społdzielnia zwróciła mi kwote tylko z 1m płytek i tak słabo wyceniony. Takich płytek jak mam w łazience już nie ma w sklepach, muszę wymieniać wszystkie. Czy można dostać odszkodowanie od spółdzielni za te płytki?
BozenaW
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:26 pm

Re: Zwrot za płytki

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Cz kwi 19, 2012 11:25 am

Szanowna Pani,

Oczywiście można się starać o odszkodowanie. W toku sprawy, trzeba będzie wykazać, iż nie ma możliwości zakupu tych samych płytek. Ponadto przedstawić oryginały faktur za poniesione koszty naprawy.

W razie uzyskanie dokładniejszych informacji, toku prowadzenia ewentualnej sprawy, proszę o kontakt pod niżej wskazanym numerem telefonu:

tel. (71) 735 93 24


Z poważaniem,
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm

Re: Zwrot za płytki

Postprzez BozenaW » N maja 06, 2012 7:58 pm

Jak mozna wykazać ze nie było takich plytek? Mam brac zaswiadczenie ze wszystkich sklepów w okolicy? Płytki kupowałam jakieś 10lat temu. Nawet nie wiem czy ten sklep jeszcze jest.
BozenaW
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:26 pm

Re: Zwrot za płytki

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Wt maja 29, 2012 8:40 am

Może Pani przedstawić zaświadczenia ze sklepów znajdujących się w Pani miejscu zamieszkania ( okolicy ), jednakże nawet wtedy nie ma pewności, że Spółdzielnia wypłaci stosowne odszkodowanie.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody majątkowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron