fuszerka warsztatu samochodowego

Odszkodowania i sprawy związane z nieruchomościami, mieszkaniami innymi składnikami majątków. Tu rozpatrujemy takie przypadki jak kradzieże, włamania, zalanie mieszkania.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

fuszerka warsztatu samochodowego

Postprzez matrix » Śr cze 17, 2009 8:51 pm

Witam, warsztat w którym zmieniałem koła założył mi śruby (pasujące do kół zimowych czyli mniejsze) na koła letnie. Pozwolił mi wyjechać z warsztatu i dojechac do domu (zaufałem tym ludziom bo nie znam się na tym). Po przejechaniu ok 1km odpadły 2 koła (wysuneły sie ze śrub) uszkadzająć 2 nadkola z czego z prawej strony do wymiany jest cała blacha i dodatkowo przedni błotnik jest porysowany i lekko odgięty. Zajscie zostało zgłoszone na policje a warsztat nie posiada ubezpieczenia. Samochód to Skoda Fabia, 2002r. Zostały równiez zrobione zdjecia szkód. Właściciel warsztatu został powiadomiony i będzie chciał czesciowo pokryć koszty co do końca mnie nei satysfakcjonuje - jak się zachować dalej aby otrzymać pełną rekompensatę ?
matrix
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 10:10 pm

Re: fuszerka warsztatu samochodowego

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Cz sty 20, 2011 9:37 am

Jeśli na etapie postępowania przedsądowego właściciel warsztatu nie będzie chciał pokryć całości szkód będących skutkiem błędów pracowników tego warsztatu, to jedyną możliwością dochodzenia pełnej rekompensaty będzie droga sądowa, wiążąca się jednak z określonymi kosztami i długotrwałością postępowania.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody majątkowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron