Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach”. „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Rejestrując się na „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach”, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (e-mail, imię, nazwisko, nr telefonu), dla celów związanych z przesyłaniem informacji handlowych, w tym również informacji handlowych przesyłanych drogą elektroniczną (e-mail). Powierzenie przetwarzania danych jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych gromadzonych przez „Forum odszkodowania - Eksperci w odszkodowaniach” (adresy email, nazwy użytkownika) jest Meditor Kancelaria Odszkodowawcza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Kazimierza Wielkiego 9, 50-077 Wrocław, KRS 0000421863. Zleceniodawca ma prawo wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, w tym również drogą elektroniczną. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody przez Zleceniodawcę, po tym zaś czasie zostaną usunięte z bazy. Dane będą wykorzystywane bezpośrednio przez Administratora oraz podmioty ściśle z nim współpracujące. Zleceniodawca ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.